Bezpečné držáky pro  uchycení PC, terminálu, scanneru

Nabízíme ověřené robustní držáky značky RAM pro bezpečné uchycení vašich terminálů, scannerů, tabletů, telefonů, notebooků, tiskáren a další elektroniky na vysokozdvižné vozíky, tažné soupravy, paletové vozíky, ruční vozíky, košíky, jeřáby.

Držáky jsou určeny pro nejtvrdší podmínky použití mezi něž lze řadit podmínky při používání držáku na manipulačních prostředcích ve skladech. Držáky tlumí vibrace a pohlcují nárazy a chrání, tak cenné elektronické přístroje před poškozením.

Nabízíme poradenství při výběru vhodných držáků a rovněž tak následné zajištění montáže na vaše manipulačních vozíky, vč. dodávky doplňkového montážního materiálu s ohledem na zástavbu do určeného VZV.  (např. na sloupky rámu kabiny apod.). Dále nabízíme návrhy a výrobu speciálních držáků např. pro různé elektronické ovladače apod.

E-mail: m-vzvskoleni.cz

M - VZV Industry s.r.o.